Zemin

Baf Control zemin ürünleri, Şap altı, Parke – Seramik altı ve mekanik oda yüzer döşemeleri sistemleri ile farklı detaylarda, gereksinimlere göre zemin darbe izolasyonu çözümleri sunar. Genel olarak akustik şilte başlığı altında, farklı detaylarda, ihtiyaca göre, ses yalıtımı sağlayacak farklı tipte ve kalınlıkta ürünler, tüm zemin tiplerinde kullanılabilecek niteliktedir. Islak hacimlerde, yerden ısıtmalı sistemlerde, açık alanlarda, ağır mekanik cihaz altlarında ve yapı içindeki tüm zemin tiplerinde, ses yalıtımını sağlamak için Baf Control zemin akustik şilte ürünleri kullanılabilir. 

Şap Altı

DAMTEC MULTİ

GENEL ÖZELLİKLER

Damtec Multi, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, şap altı ürünleridir. 
Damtec Multi, minimum kalınlıklarda düşük frekanslarda gösterdiği performansı, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile rakipsizdir.
 

DAMTEC MULTİ PDF
TEKLİF İSTE

DAMTEC ESTRA

GENEL ÖZELLİKLER

Damtec Estra, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, CE sertifikalı şap altı ürünleridir. 
Damtec Estra, konutlarda, ofislerde, otellerde ve darbe izolasyonu gereken tüm mahallerde kullanılabilir. 
 

DAMTEC ESTRA PDF
TEKLİF İSTE

DAMTEC 3D

GENEL ÖZELLİKLER

Damtec 3D, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, şap altı ürünleridir.

Damtec 3D ürünleri farklı kalınlıklara göre farklı darbe izolasyonu performansı göstermektedir.

Ürünler genel olarak 6/3mm, 8/4mm, 10/5mm gibi ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir.

Damtec 3D ürünleri, düşük frekanslarda gösterdiği performansı, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile rakipsizdir.

DAMTEC 3D PDF
TEKLİF İSTE

SOPREMA VELAPHONE FIBRE 22

GENEL ÖZELLİKLER

Soprema Velaphone Fibre 22, darbe seslerini önlemek için, dokunmamış polyester donatılı, bitümlü yüzey üzerine uygulanan, şap altı ürünleridir. 

Ürün standart 3,4mm kalınlığı ile ?Lw = 22dB darbe izolasyonu performansı gösterir. 

Soprema Velaphone Fibre 22 malzemesinin şapa temas edeceği yüzey su yalıtım özelliği gösterir. Böylece uygulama sırasında ek bir membran sermeye gerek yoktur.

 

SOPREMA VELAPHONE PDF
TEKLİF İSTE

Parke - Seramik - Halı Altı

DAMTEC STANDARD

GENEL ÖZELLİKLER

Damtec Standard, zemin kaplama malzemesi altında, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk ve mantar granüllerinden özel üretilmiş ürünlerdir. 

Damtec Standard, parke, seramik, halı ve linolyum - PVC bitiş yüzeylerinin altında kullanılabilir. 2,3,4,5, ve 6mm kalınlıklarında üretilebilir. 

Damtec Standard ürünleri, standart yapı elemanları ile uyumlu, ekonomik ve uzun ömürlü ürünlerdir. 

 

DAMTEC STANDARD PDF
TEKLİF İSTE

DB COVER

GENEL ÖZELLİKLER

DBCover HD3F mineral karışımlı özel lateksten üretilmiş 3 mm kalınlıkta ve 850 kg/m³ yoğunlukta darbe sönümleyici bir malzemedir. Malzemenin yüksek esneklik ve yoğunluğu sayesinde darbe sesinde 21 dB’e ve gürültüde %31’e kadar azalma sağlamaktadır. Malzemenin boyutundan kaynaklanan sağlamlığıyla geçme zemin uygulamalarında çatlama ve şişme engellenmiş olur. Üzerindeki polipropilen folyo yapışkanlı uygulamalarda kolaylık sağlar.

DB COVER PDF
TEKLİF İSTE

DB COVER YERDEN ISITMALI SİSTEMLER İÇİN

GENEL ÖZELLİKLER

dBCover HD3A mineral karışımlı özel lateksten üretilmiş 3 mm kalınlıkta ve 850 kg/m³ yoğunlukta darbe sönümleyici bir malzemedir. Malzemenin yüksek esneklik ve yoğunluğu sayesinde darbe sesinde 21 dB’e ve gürültüde %31’e kadar azalma sağlamaktadır. Malzemenin boyutundan kaynaklanan sağlamlığıyla geçme zemin uygulamalarında çatlama ve şişme engellenmiş olur. Üzerindeki alüminyum folyo ısının yüzeyde eşit olarak dağılmasını ve böylece yüksek termal etkili uygulamalar yapılmasını sağlar.

DB COVER YERDEN ISITMALI PDF
TEKLİF İSTE

MEKANİK ODA YÜZER DÖŞEME

BAF GAP

GENEL ÖZELLİKLER

BAF GAP serisi ürünleri, proje ölçüle rine göre özel üretim 0,6mm galvaniz sacdan imal edilmiştir. Yüzer döşeme uygulamalarında yardımcı ürün olarak BAF VİBRAFOAM serisi ürünleri ile birlikte kullanılırlar. 

BAF GAP PDF
TEKLİF İSTE

DAMTEC MATT

GENEL ÖZELLİKLER

DAMTEC MATT, darbe seslerini önlemek için, geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerinden özel üretilmiş, şap altı ürünleridir. DAMTEC MATT ürünleri farklı kalınlıklara göre farklı darbe izolasyonu performansı göstermektedir. Ürünler genel olarak 20 mm, 12/5 mm, 15/5 mm, 17/8 mm, 25/7 mm gibi ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir. DAMTEC MATT ürünleri, düşük frekanslarda gösterdiği performansı, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile rakipsizdir.

DAMTEC MATT PDF
TEKLİF İSTE

DAMTEC VİBRA

GENEL ÖZELLİKLER

BAF VIBRA BEARING serisi ürünleri, özel üretim poliüretan kauçuğu ya da geri dönüştürülmüş kauçuk ürünlerinden imal edilmiştir. Mekanik cihazların titreşimlerinin sönümlenmesinde ve yüzer döşeme uygulamalarında kullanılırlar. 

DAMTEC VİBRA PDF
TEKLİF İSTE

DAMTEC VİBRAFOAM

GENEL ÖZELLİKLER

BAF VIBRAFOAM BEARING serisi ürünleri, özel üretim poliüretan kauçuğu ya da geri dönüştürülmüş kauçuk ürünlerinden imal edilmiştir. Mekanik cihazların titreşimlerinin sönümlenmesinde ve yüzer döşeme uygulamalarında kullanılırlar. 

DAMTEC VİBRAFOAM PDF
TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test