SES YALITIM PANEL VE BARİYERLERİ

Baf Control ses yalıtım panel ve bariyer ürünleri, farklı malzemelerden, farklı kalınlık ve ölçülerde üretilen ağır bariyerleri içermektedir. Bariyer ürünleri PVC, EPDM, Polimer yada Bitüm esaslı, tek yüzleri yapışkan bantlı ya da Euro Class B s2 d0 yanmazlık sertifikalı olabilirler. ses yalıtım bariyerleri standart yapı elemanları ile uyumlu olacak şeklide, detay gereksinimlerine göre seçilip uygulanarak, detayların ses izolasyon değerlerinin artmasına yardımcı olurlar. Ses bariyerleri ayrıca akustik sünger ve basotect gibi Poliüretan süngeri ve melamin köpüğü esaslı ürünlere lamine edilerek, bu ürünlerin ses yalıtımı yapma özelliklerini de artırırlar. Bu sayede bir ürünle hem hacim akustiği, hem de ses yalıtımı sağlanmış olur. 

SES YALITIM PANEL VE BARİYERLERİ

BAF HB 4

GENEL ÖZELLİKLER

BAF HB-4 ürünleri, EPDM esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler, 2,5 mm (± 0,5 mm) kalınlığa sahip olup, 4 kg/m2 (± 0,5 kg) ağırlığındadır. BAF HB-4 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama  5 - 8dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF HB 4 PDF
TEKLİF İSTE

BAF HB 5

GENEL ÖZELLİKLER

BAF HB-5 ürünleri, EPDM esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler, 2,3mm (± 0,5mm) kalınlığa sahip olup, 5kg/m² (± 1kg) ağırlığındadır. BAF HB-5 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama  5 - 8dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF HB 5 PDF
TEKLİF İSTE

BAF HB 7

GENEL ÖZELLİKLER

BAF HB-7 ürünleri, EPDM esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler, 3mm (± 1mm) kalınlığa sahip olup, 7 kg/m2 (± 1,5 kg) ağırlığındadır. BAF HB-7 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama  7 - 10 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF HB 7 PDF
TEKLİF İSTE

BAF HB 8

GENEL ÖZELLİKLER

BAF HB-8 ürünleri, EPDM esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler, 4 mm (± 0,5 mm) kalınlığa sahip olup, 8 kg/m² (± 0,5 kg) ağırlığındadır. BAF HB-8 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama 6 - 9 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF HB 8 PDF
TEKLİF İSTE

BAF HB 10

GENEL ÖZELLİKLER

BAF HB-10 ürünleri, EPDM esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler, 5mm (+ 1mm) kalınlığa sahip olup, 10 kg/m2 (+ 1,5 kg) ağırlığındadır. BAF HB-10 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama 7 - 10 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF HB 10 PDF
TEKLİF İSTE

BAF PVC 3

GENEL ÖZELLİKLER

BAF PVC-3 ürünleri, PVC esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler 2 mm (± 0,3 mm) kalınlığa sahip olup, 3 kg/m² ağırlığındadır. BAF PVC-3 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama 3 - 6 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF PVC 3 PDF
TEKLİF İSTE

BAF PVC 5

GENEL ÖZELLİKLER

BAF PVC-5 ürünleri, PVC esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler 3mm (± 0,3 mm) kalınlığa sahip olup, 5kg/m² (± 0,9 kg) ağırlığındadır. BAF PVC-5 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama  4 - 7 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM  ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF PVC 5 PDF
TEKLİF İSTE

BAF PVC 8

GENEL ÖZELLİKLER

BAF PVC-8 ürünleri, PVC esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler 4 mm (± 0,3 mm) kalınlığa sahip olup, 8 kg/m² ağırlığındadır. BAF PVC-8 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama 4 - 7 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF PVC 8 PDF
TEKLİF İSTE

BAF PVC 10

GENEL ÖZELLİKLER

BAF PVC-10 ürünleri, PVC esaslı, yüksek yoğunluklu bariyer malzemesinden imal edilmiştir. Ürünler 5 mm (± 0,3 mm) kalınlığa sahip olup, 10 kg/m² ağırlığındadır. BAF PVC-10 ürünleri, duvar ve tavan izolasyon detaylarında, iki kat alçı plaka arasında kullanılarak ses geçiş kaybı değerini ortalama  5 - 8 dB artırır. Farklı kalınlıktaki BAF PU/E FOAM  ürünlerinin arasına lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir.

BAF PVC 10 PDF
TEKLİF İSTE

HOMASOTE 440

GENEL ÖZELLİKLER

HOMASOTE 440 ürünleri %98’i geri dönüştürülmüş selülozdan imal edilmiş, ses yalıtım plakalarıdır.  Tüm yapı elemanları ile uyumlu, ihtiyaca göre farklı tip detaylarda farklı kalınlıklarda kullanılabilirler. Duvar ve tavan detaylarında alçı plakalar ile birlikte kullanılabilir ve boyanabilir ürünlerdir. 

HOMASOTE 440 PDF
TEKLİF İSTE

SOPREMA STICKSON

GENEL ÖZELLİKLER

SOPREMA STICKSON ürünleri bitüm esaslı yüksek yoğunluklu, ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm yapı elemanları ile uyumlu, ihtiyaca göre farklı tip detaylarda kullanılabilirler.

SOPREMA STICKSON ürünlerinin tek yüzü yapışkan bantlıdır, alçı plaka duvar ve tavan uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlar. Detaylarda yer kaybını asgari düzeye indirir.

SOPREMA STICKSON PDF
TEKLİF İSTE

TECSOUND

GENEL ÖZELLİKLER

TECSOUND ürünleri polimer esaslı yüksek yoğunluklu, ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm yapı elemanları ile uyumlu, ihtiyaca göre farklı tip detaylarda kullanılabilirler.

Tek yüzü yapışkan bantlı olan ürün, aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir. 

TECSOUND PDF
TEKLİF İSTE

TECSOUND 2FT

GENEL ÖZELLİKLER

TECSOUND 2FT ürünleri, iki kat keçe ya da elyaflı plaka arasına lamine edilmiş polimer esaslı yüksek yoğunluklu ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm kâgir duvar (tuğla, gazbeton v.b.) yapı elemanları ile kullanılabilen, ihtiyaca göre farklı kalınlık ve ebatlarda üretilebilen ürünlerdir. TECSOUND 2FT ürünleri, kolay uygulanır, ekonomiktir. Ürünün bariyer bölümü aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir. Tüm hava şartlarında kullanılabilir. Detaylarda minimum yer kaybettirir.

BAF TECSOUND 2FT PDF
TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test