RAYLI SİSTEMLERDE GÜRÜLTÜ & TİTREŞİM KONTROLÜ

Raylı Sistemlerde Gürültü & Titreşim Kontrolü

Baf Control Raylı sistemlerde gürültü ve titreşim kontrolü ürünleri, raylı hatlarda oluşan çevresel gürültünün önlenmesi konusunda proje bazlı tasarlanan ve üretilen ürünlerdir.

Ray altı ballast mat ürünleri ise, kullanıldığı projelerde hem raylı taşıma aracının mekanizmasını korumaya yardımcı olur, hem de zeminde meydana gelen titreşimlerin meskun mahallere iletilmesine engel olur. 

Raylı Sistemlerde Gürültü & Titreşim Kontrolü

RAY ALTI SUB BALLAST MATT

GENEL ÖZELLİKLER

DAMTEC RAY ALTI SUB BALLAST MAT, ürünleri özel üretim kauçuk granülleri ve Polieterüretan süngerlerinden üretilen, Metro, hızlı tren, Monoray (Havaray), hafif raylı hatlar gibi raylı sistemlerdeki gürültü ve titreşimi azaltan ürünlerdir.

Kraiburg Damtec firması, 20 yılı aşan tecrübesini, tüm dünyada geçerliliği olan Alman Deutsche Bahn (DB) sertifikası ile taçlandırmıştır.

3.RAY ALTI SUB PDF
TEKLİF İSTE

GÜRÜLTÜ PERDESİ & BARİYERLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF Gürültü Perdesi ve Bariyerleri, açık ve kapalı alanlardaki sabit ve geçici gürültü kaynaklarından üretilen gürültülerin yaşam alanlarını rahatsız etmesini engelleyecek şeklide tasarlanırlar. Her bir ürün, proje bazlı olarak ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanarak üretilirler. 

GÜRÜLTÜ PERDESİ PDF
TEKLİF İSTE

OTOBAN & RAYLI HATLAR GÜRÜLTÜ BARİYERLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF Otoban ve Raylı Hatlar Gürültü Bariyerleri, otoban ve raylı hatlarda meydana gelen gürültülerin yaşam alanlarını rahatsız etmesini engelleyecek şeklide tasarlanırlar. Her bir ürün, proje bazlı olarak ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanarak üretilirler. 

OTOBAN BARİYERİ PDF
TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test