Hacim Akustiği

Baf Control hacim akustiği ürünleri, projelerde işitsel ve görsel konforu sağlamak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Farklı mahallerde, sınırsız şekli, doku ve renk seçenekleri ile projeye özel çözümler sunar ve tasarımlarınıza değer katar. Akustik sünger ve basotect gibi Poliüretan süngeri ve melamin köpüğü esaslı ürünlere ses bariyerleri lamine edilerek, bu ürünlerin ses yalıtımı yapma özelliklerini de artırırlar. Bu sayede bir ürünle hem hacim akustiği, hem de ses yalıtımı sağlanmış olur.

Akustik süngerler, akustik ahşap paneller ve akustik kumaş kaplı ürünlere ek olarak tasarım özgürlüğü ve renk, doku zenginliği sağlayan Baf Control hacim akustiği ürünleri bu konuda Türkiye’nin en zengin ürün gamını tek bir çatı altında müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

 

Hacim Akustiği

BAF AKUSTİK KUMAŞLAR

GENEL ÖZELLİKLER

BAF AKUSTİK KUMAŞ serisi ürünleri, farklı doku ve ölçüdeki akustik özellikli kumaşların duvar ve tavan yüzeylerine uygulanması ile oluşturulan akustik yüzeylerdir. 5mt’ye kadar eksiz uygulanabilen kumaşların üzerine her türlü görsel, logo, imaj ya da fotoğraf baskısı alınarak, kişiye özel akustik çözümler oluşturulabilir.

 

BAF AKUSTİK KUMAŞLAR PDF
TEKLİF İSTE

BAF BAFFLE

GENEL ÖZELLİKLER

BAF BAFFLE ürünleri hacim akustiği problemi olan mahallerde ses yutucu paneller olarak kullanılırlar. BAF BAFFLE ürünleri melamin köpüğü, kumaş kaplı panel, boyalı panel, ahşap yongası, perfore metal paneller gibi farklı tip ürünlerden imal edilebilirler. BAF BAFFLE ürünleri kullanılacağı yere ve ihtiyaca göre farklı ölçü, renk, kalınlık ve şekillerde üretilebilirler. Baffle ürünleri, hacim akustiği düzenlemeleri için en ekonomik, uygulaması kolay ve üstün performans veren ürünler arasındadır.

BAF BAFFLE PDF
TEKLİF İSTE

BAF BARİYERLİ BASOTECT

GENEL ÖZELLİKLER

BAF BARİYERLİ BASOTECT serisi ürünleri, melamin köpüğünden imal edilmiş olup, farklı kalınlık ve bitiş yüzeylerine sahiptir. Ürünler, uluslararası geçerliliği olan üstün yangın dayanımına sahiptir. Ses yutum katsayısı, ürünün kalınlığına göre değişmekle birlikte NRC % 10 - NRC %98 aralığındadır. BAF BARİYERLİ BASOTECT ürünleri, Class B s2 d0 yanmazlık sertifikası olan Tecsound bariyerleri ile lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir. Ürün tüm bitiş yüzeylerine kolaylıkla uygulanabilir. Pahlı kesim bitiş alternatifi ile estetik görünüm elde edilmektedir.

BAF BARİYERLİ BASOTECT PDF
TEKLİF İSTE

BAF BARİYERLİ PU-E FOAM

GENEL ÖZELLİKLER

BAF BARİYERLİ PU/E FOAM serisi ürünleri, Poliüretan süngeriden imal edilmiş olup, farklı kalınlık ve bitiş yüzeylerine sahiptir. Ürünler, yoğunluğuna göre değişen standartlarda yangın dayanımına sahiptir. Standart olarak 50kg/m3 , 70kg/m3 ve 90kg/m3 yoğunluklarda üretilir. Ses yutum katsayısı, ürünün kalınlık ve yoğunluğuna göre değişmekle birlikte NRC % 7 - NRC %46 aralığındadır. BAF BARİYERLİ PU/E FOAM ürünleri BAF HB5 ya da HB7 bariyerleri ile lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir. Ürün esnekliğ sayesinde, her türlü yüzeye kolaylıkla uygulanabilir. Isı iletkenlik katsayısı: 0.040 W/mK’dır.

BAF BARİYERLİ PU-E FOAM PDF
TEKLİF İSTE

BAF BASOTECT

GENEL ÖZELLİKLER

BAF BASOTECT serisi ürünleri, melamin köpüğünden imal edilmiş olup, farklı kalınlık ve bitiş yüzeylerine sahiptir. Ürünler, uluslararası geçerliliği olan üstün yangın dayanımına sahiptir. Ses yutum katsayısı, ürünün kalınlığına göre değişmekle birlikte NRC % 10 - NRC %98 aralığındadır. BAF BASOTECT ürünleri, Class B s2 d0 yanmazlık sertifikası olan Tecsound bariyerleri ile lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir. Ürün tüm bitiş yüzeylerine kolaylıkla uygulanabilir. Pahlı kesim bitiş alternatifi ile estetik görünüm elde edilmektedir.

BAF BASOTECT PDF
TEKLİF İSTE

BAF CANOPY

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CANOPY ürünleri hacim akustiği problemi olan mahallerde ses yutucu paneller olarak kullanılırlar. Canopy ürünleri melamin köpüğü, kumaş kaplı panel, boyalı panel, ahşap yongası, perfore metal paneller gibi farklı tip ürünlerden imal edilebilirler.

BAF CANOPY ürünleri kullanılacağı yere ve ihtiyaca göre farklı ölçü, renk, kalınlık ve şekillerde üretilebilirler. Canopy ürünleri, hacim akustiği düzenlemeleri için en ekonomik, uygulaması kolay ve üstün performans veren ürünler arasındadır. 

BAF CANOPY PDF
TEKLİF İSTE

BAF KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANELLER

GENEL ÖZELLİKLER

BAF KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANELLER, farklı kalınlık, şekli ve renkte üretilebilen, tavan ve duvarda uygulanabilen ürünlerdir. Her türlü yapı elemanı üzerine ve farklı detaylarla kolayca uygulanabilen paneller, uygulandıkları mekânın hacim akustiğini düzenleyici dekoratif çözümler sunarlar. 

BAF KUMAŞ KAPLI PDF
TEKLİF İSTE

BAF PU-E FOAM

GENEL ÖZELLİKLER

BAF PU/E FOAM serisi ürünleri, Poliüretan süngerinden imal edilmiş olup, farklı kalınlık ve bitiş yüzeylerine sahiptir. Ürünler, yoğunluğuna göre değişen standartlarda yangın dayanımına sahiptir. Standart olarak 50kg/m3, 70kg/m3 ve 90kg/m3 yoğunluklarda üretilir. Ses yutum katsayısı, ürünün kalınlık ve yoğunluğuna göre değişmekle birlikte NRC % 7 - NRC %46 aralığındadır. BAF PU/E FOAM ürünleri BAF HB5 ya da HB7 bariyerleri ile lamine edilerek, ses yalıtımı detaylarında da kullanılabilir. Ürün esnekliği sayesinde, her türlü yüzeye kolaylıkla uygulanabilir. Isı iletkenlik katsayısı: 0.040 W/mK‘dır.

BAF PU-E FOAM PDF
TEKLİF İSTE

HERADESIGN

GENEL ÖZELLİKLER

HERADESIGN akustik çözümleri arka plan gürültülerini azaltır. HERADESIGN marka adı altında, Knauf AMF ahşap yünü bazlı panel sistemlerini hem duvar hem de tavan yüzeylerinde kullanılmak üzere geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünler zamansız ve özgün tasarımlarıyla çok sayıda yaratıcı seçeneğe kapı açmaktadır. HERADESIGN akustik sistemleri eğitim, spor, ofis, altyapı, eğlence ve dinlenme amaçlı yapılarda uygulanabilir. 

HERADESIGN PDF
TEKLİF İSTE

STO

GENEL ÖZELLİKLER

StoSilent sistemleri tavan ve duvar yüzeylerinde akustik panel, mineral yün yutucu plaka, doğrudan püskürtme sistem ve kanopi panel şeklinde hacim akustiği ihtiyacı olan alanlarda sınırsız renk seçeneğiyle uygulanabilir. Malalı ve püskürtmeli uygulama sistemleriyle yüzeylerde farklı dokular oluşturulabilir.

STO PDF
TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test