MEKANİK EKİPMANLARI YARDIMCI ÜRÜNLER

Baf Control mekanik ekipmanları yardımcı ürünleri, projeye ve projede yer alan mekanik ekipmanlara özel çözümler ve tasarımlar içermektedir. Çevresel gürültü şikâyetlerinde, ses yalıtımını sağlamak için, proje bazlı özel üretim akustik menfezler, gürültü bariyerleri kullanılabilirler. Mekanik cihazların titreşim izolasyonu çözümleri, darbe ve titreşim kaynaklı gürültülerin oluşmasına engel olacak şeklide tasarlanır ve uygulanırlar. Bu sayede mekanik odaların ses izolasyon değerlerinin artmasına yardımcı olurlar. 

MEKANİK EKİPMANLARI YARDIMCI ÜRÜNLER

BAF AKUSTİK MENFEZLER

GENEL ÖZELLİKLER

BAF AKUSTİK MENFEZ serisi ürünleri, uygun kalınlıkta perfore ve düz metal içinde taş yünü gibi mineral yünler ya da Poliüretan süngeri monte edilmiş, kullanılacağı boşluğa göre özel ölçülerde imal edilen akustik menfezlerdir. Jeneratör odaları, mekanik odalar gibi alanlarda duvar, tavan ve kapılarda kullanılabilir. Bunun yanında açık alanda konumlanan soğutma grubu, jeneratör gibi mekanik cihazların çevresinde gürültü bariyeri imalatında da kullanılabilir. Menfezlerin genişliği, 150 - 300 ve 600mm gibi standart ölçülerde imal edilebildiği gibi ihtiyaca göre farklı ölçülerde de imal edilebilirler. Kasetlerin aralarındaki boşluk, cihazların basınç kaybı hesabına göre tasarlanır.

BAF AKUSTİK PDF
TEKLİF İSTE

BAF IPT-25 IZO PU TAŞIYICI

GENEL ÖZELLİKLER

BAF IPT-25 serisi ürünleri, özel üretim poliüretan kauçuk ürünlerinden imal edilmiştir. Mekanik cihazların titreşimlerinin sönümlenmesinde kullanılırlar. Uygulama yapılacak her cihaz için ayrı değerlendirmeler ve hesaplamalar yapılarak doğru model ürün, doğru ölçü ve uygulama ölçüleriyle belirlenir.

Titreşim sönümleyici pad malzemesinin kalınlığı 25mm’dir. Seçilecek ürün modeline göre farklı yük altında çökme miktarları ve çalışma doğal titreşim frekansları değişebilir.  

BAF IPT-25 PDF
TEKLİF İSTE

BAF IPT-50 IZO PU TAŞIYICI

GENEL ÖZELLİKLER

BAF IPT-50

serisi ürünleri, özel üretim poliüretan kauçuk ürünlerinden imal edilmiştir. Mekanik cihazların titreşimlerinin sönümlenmesinde kullanılırlar. Uygulama yapılacak her cihaz için ayrı değerlendirmeler ve hesaplamalar yapılarak doğru model ürün, doğru ölçü ve uygulama ölçüleriyle belirlenir.

Titreşim sönümleyici pad malzemesinin kalınlığı 50mm’dir. Seçilecek ürün modeline göre farklı yük altında çökme miktarları ve çalışma doğal titreşim frekansları değişebilir. 

BAF IPT-50 PDF
TEKLİF İSTE

BAF MESH

GENEL ÖZELLİKLER

BAF MESH serisi ürünleri, uygun kalınlıkta perfore metal içinde taş yünü gibi mineral yünler ya da Poliüretan süngeri monte edilmiş, ses yutucu panellerdir. Perforasyon çapları ve mesafeleri farklı ölçülerde üretilebilir. Jeneratör odaları, mekanik odalar gibi alanlarda duvar ve tavanlarda kullanılabilir. Bunun yanında açık hava gürültü bariyeri imalatında da kullanılabilir. Kenetli sistemi sayesinde kolay monte edilir. Optimum 20cm en ve 6mt uzunluk ölçülerinde imal edilip, uygulama alanında her türlü mesafede kolaylıkla uygulanabilir.

BAF MESH PDF
TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test