YARDIMCI ÜRÜNLER

Baf Control yardımcı ürünleri, akustik mastikten gömme rezervuar izolasyon levhasına, priz kasaları izolasyon ürünlerinden duvar altı strip ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede, akustik ve izolasyon detaylarını tamamlayıcı çözümler sunar. Detaylarda ses yalıtım değerlerini artırmak, özellikle farklı yapı elemanlarının birleşim yerlerinde ses izolasyonu sağlamak amaçlı tasarlanmış ve üretilmiş bu ürünler, ihtiyaca göre farklı model, ölçü ve kalınlıkta kullanılabilirler. Bilindiği gibi, ses izolasyonu tek bir ürün ile değil, farklı ürünlerin doğru bir detayda bir araya gelmesi ve doğru uygulanması ile sağlanabilir. 

YARDIMCI ÜRÜNLER

AKUSTİK MANŞON

GENEL ÖZELLİKLER

BAF AKUSTİK MANŞON ürünleri, yapı elemanlarının ve mekanik cihazların montajı sırasında, vida ve cıvataların konsrüksiyona ve cihazlara doğrudan temasını engellemek için kullanılan ürünlerdir. Akustik manşon ürünleri özellikle alçıpanel duvar imalatlarında, vidaların galvaniz profillerle temasını engellemek için kullanılırlar. BAF AKUSTİK MANŞON ürünlerinin kullanımı kolay, tüm yapı elemanları ile uyumlu olacak şeklide farklı ölçülerde ve ekonomik ürünlerdir.

AKUSTİK MANŞON PDF
TEKLİF İSTE

AKUSTİK MASTİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

BAF AKUSTİK MASTİK ürünleri, farklı tip ve özellikteki derz boşluklarının akustik ve yangın yalıtımı sağlaması için kullanılan ürünlerdir. Özellikle alçıpanel duvar ve tavan imalatlarında, son kat alçı plakaların döşeme ya da diğer yapı elemanlarına doğrudan temasını engelleyerek iletişim köprüsü oluşturmamak, bu boşluklarda 4 saate kadar alev, gaz ve duman geçişini engellemek ve boşlukların ses yalıtımı değerlerini yükseltmek için kullanılırlar. Firebreak 22 markası ile bilinen BAF AKUSTİK MASTİK ürünlerinin kullanımı kolay, ekonomik, boyanabilir, tüm derz boşluklarına uyum sağlayacak şekilde esnek, ses ve yangın yalıtım değerleri açısından son derece etkili ürünlerdir.

AKUSTİK MASTİKLER PDF
TEKLİF İSTE

BAF BORU KANAL SARGISI

GENEL ÖZELLİKLER

BAF BKS serisi ürünleri, özel üretim lamine edilmiş polimer ürünlerinden imal edilmiştir. Yaşam mahallerinden geçen farklı çap ve ölçülerdeki boru ve kanalların ses yalıtımında kullanılırlar. Uygulama yapılacak boru ya da kanal için ayrı değerlendirmeler yapılarak doğru model ürün belirlenir. BAF BKS ürünlerinin kullanımı kolay, ekonomik ve ses yalıtım değerleri açısından son derece etkili ürünlerdir.

BAF BORU KANAL PDF
TEKLİF İSTE

BAF EPDM STRİP

GENEL ÖZELLİKLER

BAF EPDM-STRIP ürünleri, EPDM’ den yapılan, tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir. BAF EVA-Strip ürünleri şap altı uygulamalarında, yüzer şap ile duval/kolonların doğrudan temasını engellemek için de kullanılabilir. Ürün, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. Uygulama kolaylığı açısından bir yüzeyi çift taraflı bant ile lamine edilmiştir. BAF EPDM-STRIP ürünleri, 10mm ve 20mm kalınlıkları ve talebe göre değişebilen genişlikleri ile, ses yalıtımlı kapı imalatında, duvar ile kapı kasası arasında dolgu malzemesi olarak da kullanılırlar. BAF EPDM-STRIP ürünleri, 10mm - 1000mm aralığında talep edilen genişlikte üretilebilir ve her yüzeyde kullanımı oldukça kolaydır. Galvaniz, kutu profil konstrüksiyonlarının, gaz beton, tuğla duvarların ve yüzer şapların duvar/döşemelerle temasını engellemek için farklı kalınlık ve genişliklerde kullanılabilir.

BAF EPDM PDF
TEKLİF İSTE

BAF EVA STRİP

GENEL ÖZELLİKLER

BAF EVA-STRIP serisi ürünleri, Etil Vinil Asetattan yapılabilen, tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir. BAF EVA-STRIP ürünleri şap altı uygulamalarında, yüzer şap ile duvar/kolonların doğrudan temasını engellemek için de kullanılabilir. Ürün, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. Uygulama kolaylığı açısından bir yüzeyi çift taraflı bant ile lamine edilmiştir. BAF EVA STRIP serisi ürünleri, 10mm - 1000mm aralığında talep edilen genişlikte üretilebilir ve her yüzeyde kullanımı oldukça kolaydır. Galvaniz, kutu profil konstrüksiyonları, gaz beton, tuğla duvarların döşemelerle temasını engellemek için farklı kalınlık ve genişliklerde kullanılabilir.

BAF EVA STRİP PDF
TEKLİF İSTE

BAF PUTTY PAD

GENEL ÖZELLİKLER

BAF PUTTY PAD ürünleri, alçıpanel duvar imalatlarında, duvar içindeki elektrik kasalarının ses ve yangın yalıtımını sağlayan ürünlerdir. Ahşap konstrüksiyon dahil, tüm hafif yapı elemanları ile kullanılabilir. Plastik ya da metal tüm elektrik kasaları ile uyumludur. Elektriği iletmez, yangın sırasında zehir duman ve gaz çıkışı sağlamaz. 

BAF PUTTY PDF
TEKLİF İSTE

BAF STRİP

GENEL ÖZELLİKLER

BAF STRIP serisi ürünleri, geri dönüştürülmüş kauçuk ya da mantar geri dönüştürülmüş kauçuk granülleri ile yapılabilen, tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir. Standart olarak 5mm kalınlığa sahip olan ürünler, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. Uygulama kolaylığı açısından bir yüzeyi çift taraflı bant ile lamine edilmiştir. Kalınlığa ve üzerine gelecek yüke göre, BAF Strip ürünleri ile doğal frekansı 8Hz - 20Hz arasında değişen detaylar tasarlanabilir. BAF STRIP serisi ürünleri, 10mm - 1000mm aralığında talep edilen genişlikte üretilebilir ve her yüzeyde kullanımı oldukça kolaydır. Galvaniz, kutu profil konstrüksiyonları, gaz beton, tuğla duvarların döşemelerle temasını engellemek için farklı kalınlık ve genişliklerde kullanılabilir.

BAF STRİP PDF
TEKLİF İSTE

BAF TECSOUND PUTTY PAD

GENEL ÖZELLİKLER

BAF TECSOUND PUTTY PAD ürünleri, alçıpanel duvar imalatlarında, duvar içindeki elektrik kasalarının ses ve yangın yalıtımını sağlayan ürünlerdir. Ahşap konstrüksiyon dahil, tüm hafif yapı elemanları ile kullanılabilir. Plastik ya da metal tüm elektrik kasaları ile uyumludur. Elektriği iletmez, yangın sırasında zehir duman ve gaz çıkışını engeller. BAF TECSOUND PUTTY PAD ürünlerinin kullanımı kolay, tüm kasalara uyum sağlayacak şekilde esnek, ses ve yangın yalıtım değerleri (Class B s2 d0) açısından son derece etkili ürünlerdir. Elektrik kasası tiplerine göre talep edilen ölçülere göre hazırlanarak sahaya sevk edilir.

BAF TECSOUND PDF
TEKLİF İSTE

BAF TECSOUND STRİP

GENEL ÖZELLİKLER

BAF TECSOUND STRIP ürünleri, polimer esaslı Tecsound ürünleri ile yapılabilen, tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir. Standart olarak 5mm kalınlığa sahip  olan ürünler, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. Uygulama kolaylığı açısından bir yüzeyi çift taraflı bant ile lamine edilmiştir. Kalınlığa ve üzerine gelecek yüke göre, BAF Tecsound Strip ürünleri ile, doğal frekansı 8Hz - 20Hz arasında değişen detaylar tasarlanabilir. BAF TECSOUND STRIP serisi ürünleri, 10mm - 1000mm aralığında talep edilen genişlikte üretilebilir ve her yüzeyde kullanımı oldukça kolaydır. Galvaniz, kutu profil konstrüksiyonları, gaz beton, tuğla duvarların döşemelerle temasını engellemek için farklı kalınlık ve genişliklerde kullanılabilir. BAF Tecsound Strip ürünleri Class B s2d0 yanmazlık sertifikasına sahip olması nedeniyle yangına dirençli duvar imalatında kullanılabilir.

BAF TECSOUND PDF
TEKLİF İSTE

GÖMME REZERVUAR

GENEL ÖZELLİKLER

BAF GÖMME REZERVUAR İZOLASYON PLAKASI ürünleri, her tip ve model gömme rezervuarlar ile kullanılabilen, ses yalıtımı sağlayan ürünlerdir. Özellikle alçıpanel ile bölünmüş banyo duvarları içine yerleştirilen rezervuarların çalıştığı sırada çıkartmış oldukların gürültülerin izolasyonunda kullanılırlar. BAF GÖMME REZERVUAR İZOLASYON PLAKASI ürünlerinin kullanımı kolay, ekonomik, tüm şekil ve boyutlardaki rezervuarlarda kullanılabilecek esneklikte ve boyutta olan, ses ve yangın yalıtım değerleri açısından son derece etkili ürünlerdir.

GÖMME REZERVUAR PDF
TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test