• BODRUM

  Canyon Ranch Otel Kaplankaya

  Capital Partners tarafından Didim – Bodrum arasında Kaplankaya’da inşa edilen Canyon Ranch Otel  projesinin mekanik odalarında Baf Control ürünlerinden duvar ve tavan izolatörleri, Damtec şap altı ürünleri, ses yalıtım bariyeri, strip ve akustik mastik ürünleri ile konuk odalarında DB Cover Parke altı ürünleri kullanılmıştır.

  ref1
 • İSTANBUL

  Corpera Hotel

  Bilgili Holding tarafından İstanbul Beyoğlu’nda inşa edilen Corpera Hotel İstanbul projesinde Baf Control ürünlerinden duvar izolatörleri ve Soprema Stickson ses bariyeri kullanılmıştır.

  ref1
 • İSTANBUL

  Fehime Ve Hatice Sultan Yalıları

  Güryapı İnşaat tarafından İstanbul Beşiktaş’ta restore edilen Fehime ve Hatice Sultan Yalıları projesinde Baf Control ürünlerinden Tecsound ses bariyeri kullanılmıştır.

  ref1
 • NİJERYA

  Ikot Ekpene Sheraton Four Poınts Otel

  Rönesans İnşaat tarafından Nijerya’da inşa edilen IKOT EKPENE SHERATON FOUR POINTS OTEL projesinin mekanik odalarında, balo salonlarında, Club lounge, gece klübünde ve spa mahallerinde Baf Control ürünlerinden zemin – duvar - tavan ürünleri, yardımcı ürünler ve bariyerleri kullanılmıştır.

  ref1
 • İSTANBUL

  Hotel Crowne Plaza

  Nuhoğlu İnşaat tarafından İstanbul Florya’da inşa edilen Hotel Crowne Plaza Florya projesinin mekanik odalarında Baf Control ürünlerinden duvar ve tavan izolatörleri, Damtec şap altı şilte, ses yalıtım bariyeri, strip ve akustik mastik ürünleri kullanılmıştır.

  ref1

DİĞER REFERANSLARIMIZ

Caresse Büyükhanli Otel
MUĞLA
DAHA FAZLA
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test