• İSTANBUL

  Acıbadem Hastanesi

  Acıbadem Proje Yönetimi tarafından İstanbul Altunizade’ de inşa edilen ACIBADEM HASTANESİ ALTUNİZADE projesinde, konferans salonunda Baf Control’ ün aynı zamanda uygulamasını da yaptığı STO Silent Distance akustik tavan malzemeleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • ADANA

  Entegre Sağlık Kampüsü

  Rönesans Sağlık Yatırım tarafından Adana’da inşa edilen 1.550 yatak kapasiteli ADANA ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ projesinde mekanik hacimlerde Baf Control ürünleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • MERSİN

  Entegre Sağlık Kampüsü

  Dia İnşaat tarafından Mersin’de inşa edilen 1.253 yatak kapasiteli MERSİN ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ projesinde mekanik hacimlerde Baf Control ürünleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • İSTANBUL

  Memorial Hastanesi

  Memorial Sağlık Grubu tarafından İstanbul Bahçelievler’de inşa edilen 340 yatak kapasiteli MEMORİAL BAHÇELİEVLER HASTANESİ projesinde katlar arasında darbe izolasyonunu önlemek için  Baf Control ürünleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • İSTANBUL

  Pediatri Ve Kadın Doğum Hastanesi

  YDA İnşaat tarafından İstanbul Ümraniye’ de inşa edilen ÜMRANİYE PEDİATRİ VE KADIN DOĞUM HASTANESİ projesinde, konferans salonunda Baf Control’ ün aynı zamanda uygulamasını da yaptığı akustik kumaş malzemeleri kullanılmıştır. 

  ref1

DİĞER REFERANSLARIMIZ

Entegre Sağlık Kampüsü
MERSİN
DAHA FAZLA
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test