• İSTANBUL

  EMAAR SQUARE

  TAV – Sera İnşaat tarafından İstanbul Libadiye’de inşa edilen EMAAR SQUARE projesi mekanik hacimlerde, yüzer döşeme detaylarında Baf Control ürünlerinden olan Damtec kullanılmıştır. 

  ref1
 • İSTANBUL

  GRAND PERA EMEK SİNEMASI

  Özak Gayrimenkul tarafından İstanbul Taksim’de inşa edilen GRAND PERA – EMEK SİNEMASI projesinde Baf Control ürünlerinden, duvar – tavan - zemin titreşim izolasyon ürünleri ile gürültü bariyerleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • RUANDA

  KIGALI CONVENTION CENTER

  Summa A.Ş. tarafından Kigali Ruanda’da inşa edilen KIGALI CONVENTION CENTER projesinde farklı detaylarda Baf Control ürünlerinden olan Tecsound bariyerleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • İSTANBUL

  METROPOL İSTANBUL

  Varyap – GAP İnşaat Ortak Girişimi olan İstanbul Ataşehir’de  inşa edilen METROPOL İSTANBUL  projesinde Baf Control ürünlerinden, duvar titreşim izolasyon ürünleri ile duvar altı Strip ürünleri kullanılmıştır. 

  ref1
 • KAZAKİSTAN

  TALAN TOWERS

  Verny Capital yatırımı olan ve Rönesans İnşaat tarafından Astana Kazakistan’da inşa edilen Ofis, AVM ve Otel bloğundan oluşan Talan Towers projesinde mekanik hacimlerde farklı detaylarda Baf Control ürünleri kullanılmıştır. 

  ref1

DİĞER REFERANSLARIMIZ

Idohuk Sinema Salonları
IRAK
DAHA FAZLA
load

TEKLİF İSTE

Güvenlik Kodu

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

Güvenlik Kodu

İletişim Formu

Güvenlik Kodu

Mesaj Durumu

Test