Hilti Ürünleri

Baf Control tüm ürün gamı ile Hilti ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Pasif yangın durduruculardan kırıcı delici ekipmanlara, dübel çeşitlerinden matkap uçlarına kadar geniş ürün yelpazesi bulunan Hilti ürünlerini en uygun şartlarda firmamızdan temin edebilirsiniz.  

Hilti Ürünleri

YANGIN DURDURUCU VE YANGINA KARŞI KORUMA SİSTEMLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Yangın Durdurucu ve Yangına Karşı Koruma Sistemleri ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tr ‘ yi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE

DELİM VE YIKIM İŞLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Delim ve Yıkım İşleri ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tr ‘ yi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE

DİREKT TESPİT SİSTEMLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Direkt Tespit Sistemleri ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tr ‘ yi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE

DÜBEL SİSTEMLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Dübel Sistemleri ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tr ‘ yi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE

ELMASLI DELME VE KESME

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Elmaslı Delme ve Kesme Sistemleri ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tr ‘ yi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE

UÇLAR

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Uç ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tr ‘ yi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE

VİDALAMA SİSTEMLERİ

GENEL ÖZELLİKLER

BAF CONTROL firması HILTI Vidalama Sistemleri ürünlerinin satış temsilciliğini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hilti.com.tryi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE
load

TEKLİF İSTE

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Gönderildi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir.

TEKLİF İSTE

Keşif Talep Formu

İletişim Formu

Mesaj Durumu

Test